Пошук інвестицій

Асоціація  з енергоефективності та енергозбереження допомагає здійснити пошук інвестора і допомогає знайти партнера для того, щоб здійснити фінансування інвестиційних проектів, а також – знайти інвестиції на придбання вже існуючого бізнесу або на його подальший розвиток, можливо погасити борги підприємства перед кредиторами. Фінансування, або просто інвестиції, мають стратегічно важливі переваги: підвищується ринкова вартість компанії; розширюються ринки збуту і напрямки діяльності підприємства .

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження дозволяє знайти інвестора для повноцінного розвитку своєї компанії, здійснити пайове співінвестування проектів в бізнесі або провести пошук інвестора для інвестування так званих startup – проекті . Співінвестування – це складна фінансова задача, вирішення якої вимагає вдумливого і відповідального підходу. Коли вдається знайти інвестора, то ймовірність стати потужною фірмою в тих сферах бізнесу, які раніше були недоступні, стає реальністю.

Маючи великий досвід і велику кількість контактів в самих різних напрямках і проектах ми можемо допомогти, як у залученні інвестицій, так і в знаходженні проектів для інвестицій по всьому світу. Чекаємо на Ваш запит.