ЗМІ про нас

 БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ, ПАСИВНИЙ, АВТОНОМНИЙ

Яким має бути будинок майбутнього? Яким чином зробити свій дім енергоефективним, пасивним та автономним? Відповіді на ці запитання шукали французькі, німецькі та українські експерти, провідні фахівці галузі та представники профільних організацій під час конференції «Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний», що відбулася 11 квітня у місті Кам’янець-Подільський. Організатором заходу виступила Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (AEE) за сприяння Посольства Франції в Україні, Кам’янець-Подільської міської ради та проекту «Енергоефективність в громадах», що впроваджується GIZ.
Детальніше за посиланням: http://profbuild.in.ua/stati/279-budinok-majbutnogo-energoefektivnij-pasivnij-avtonomnij-.html

 

БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ, ПАСИВНИЙ, АВТОНОМНИЙ

Місто Коростень щиро вдячне Асоціації з енергоефективності та енергозбереження (AEE) за надану можливість прийняти участь у вищезазначеному заході та отримати корисний досвід.
Учасники конференції отримали позитивний досвід кращих світових практик в сфері енергоефективного проектування та будівництва, а також отримали чудову можливість відвідати потужності міста, зокрема завод по виробництву енергоефективних вікон.
Детальніше за посиланням:
http://www.korosten.in.ua/news/ekonomika/budinok-maybutnogo-energoefektivniy-pasivniy-avtonomniy.html

 

УКРАЇНСЬКІ ТА ЗАРУБІЖНІ ФАХІВЦІ ОБГОВОРИЛИ АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ПІД ЧАС МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ В КИЄВІ

16 -17 вересня 2015 року в Києві відбулася II Міжнародна конференція “Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ”, організована Асоціацією з енергоефективності та енергозбереження у партнерстві з ГО “Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку” за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та проекту “Енергоефективність у громадах”, що виконується GIZ.
Участь в обговоренні найбільш актуальних питань енергоефективності взяли високопосадовці законодавчих та виконавчих органів влади України, національні та міжнародні експерти, представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, НЕФКО, банківських установ, бізнес-середовища тощо. Заступник директора проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ, Іма Хренова-Шимкіна взяла участь у відкритті конференції і представила досвід, види діяльності та здобутки проекту.
Детальніше за посиланням: http://eeim.org.ua/uk/news/ukrayinska-ukrayinski-ta-zarubizhni-fahivtsi-obgovorili-aktualni-pitannya-energoefektivnosti-pid-chas-mizhnarodnoyi-konferentsiyi-v-kiyevi/

 

БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО: ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ, ПАСИВНИЙ, АВТОНОМНИЙ

Будинки з нульовим споживанням енергії – це реальність для України. Про це говорили на конференції “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”, що відбулась 11 квітня у Кам’янці-Подільському. Участь у конференції взяли і делегати від Миргорода: заступник міського голови Сергій Павленко та спеціаліст відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту  Анна Саєнко.
На конференції йшлося про те, що світові тенденції до ефективного споживання енергії та використання відновлюваних джерел знайшли своє місце і на Україні.
Детальніше за посиланням: http://myrgorod.pl.ua/news/konferentsija-budynok-majbutnogo

 

ВІКНА ВІД ТМ “ВІКНОПЛЮС” В БУДИНКАХ МАЙБУТНЬОГО

Компанія “ВікноПлюс”, парнери VEKA Ukraine, прийняла участь в конференції “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”, яка пройшла в Кам’янець-Подільському.
У рамках заходу відбулися дискусійні панелі за напрямами: архітектурне проектування будинків; утеплюючі та оздоблювальні матеріали; комунікації в будинку. Будинки з нульовим споживанням енергії – це реальність для України, оскільки світові тенденції ефективного споживання енергії та використання відновлюваних джерел знайшли своє місце і на Україні. Конференція, організована Асоціацією енергоефективних міст за підтримки GIZ Україна, зібрала представників муніципалітетів, громадськості та інженерних компаній, що займаються цим напрямком на місцях. Були представлені різні інноваційні підходи до будівництва нових ефективних будинків та реновації будівель, які вже існують. Також автономні будинки, які не вимагають підключення до централізованих мереж електро-, тепло-, газо – і водопостачання, а вартість такого будинку буде аналогічна вартості будівництва звичайного будинку такої ж площі.
Після офіційної частини конференції відбулася оглядова екскурсія на виробництво ТМ “ВікноПлюс”. В якості екскурсовода виступив партнер і власник проекту “Віконний консалтинг” Олег Кесслер. Гості з цікавістю ознайомилися з усім процесом виробництва світлопрозорих конструкцій, які відповідають не тільки останнім сучасним вимогам естетики, а також безпеки та енергоефективності.
Детальніше за посиланням: http://veka.ua/ua/press-center/news/vkna_vd_tm_vknoplyus_v_budinkah_maybutnogo.html

 

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ ЖИТЛО ОКУПАЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ЕКОНОМІЇ ПРИ МАЙБУТНІЙ ЕКСПЛУАТАЦІЇ БУДИНКУ

Проектування і будівництво енергоефективних будинків з низьким споживанням енергії набуває великої популярності. Про це сказав начальник відділу енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Роман Радченко під час міжнародної конференції на тему «Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний», яка відбулася цього тижня у м. Кам’янець-Подільський.
У рамках Конференції «Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний», обговорили переваги впровадження енергоефективних технологій та темпи їх розвитку,  шляхи впровадження проектів, які дають економію енергії.
Детальніше за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/printable_article?art_id=248956930

 

КАМ’ЯНЕЦЬ ПРИЙМАВ СВІТОВИХ ФАХІВЦІВ В ГАЛУЗІ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

У Кам’янці  відбулася Конференція “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради.
Захід відбувся за підтримки Посольства Франції в Україні.
В Конференції взяли участь провідні фахівці в галузі енергозбереження та енергоменеджери не лише з України, а й світу.
У рамках міжнародної конференції учасники заходу обговорили переваги впровадження енергоефективних технологій та темпи їх розвитку, шляхи впровадження проектів, які дають економію енергії.
“Кам’янець-Подільський вже не один рік працює над впровадженням проектів із енергоефективності і ми бачимо результат. Серед ідей, які успішно себе реалізували – програма “Теплий дім”, завдяки якій ми утеплили понад 200 будинків”, – сказав у вітальному слові міський голова Михайло Сімашкевич.
Детальніше за посиланням: http://khm.depo.ua/ukr/khm/kam-yanets-priymav-svitovih-fahivtsiv-v-galuzi-energozberezhennya-12042016110200

 

НА КОНФЕРЕНЦІЮ В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗАВІТАЛИ ПРОВІДНІ МІЖНАРОДНІ ФАХІВЦІ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОГО БУДІВНИЦТВА

З метою поширення передового досвіду і кращих практик у сфері енергоефективного проектування та будівництва 11 квітня 2016 року в Кам’янці-Подільському відбулася конференція під назвою “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”. Організатором заходу виступила  Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) за підтримки Посольства Франції в Україні, Кам’янець-Подільської міської ради та проекту “Енергоефективність у громадах”, що впроваджується GIZ.

Детальніше за посиланням: http://eeim.org.ua/uk/news/ukrayinska-na-konferentsiyu-v-kam-yanets-podilskij-zavitali-providni-mizhnarodni-fahivtsi-z-energoefektivnogo-budivnitstva/

 

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ВЗЯЛО УЧАСТЬ У II МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ПРОМИСЛОВОСТІ, АПК ТА ЖКГ”

“Забезпечивши часткове співфінансування покупки енергоефективного обладнання та матеріалів, в цілому на ринок утеплення станом на 14 вересня залучено 475 млн. грн. для впровадження енергоефективних заходів серед населення”, – наголосив Сергій Савчук та зауважив, що механізм співфінансування, який успішно використовується країнами ЄС та був покладений в основу програми з енергоефективності, виправдовує себе. З одного боку, ефективно та прозоро використовуються обмежені державні кошти, з іншого – залучаються інвестиції домогосподарств.
Виступаючи, Голова Держенергоефективності нагадав учасникам конференції, що за програмою з держбюджету здійснюється відшкодування 20% суми кредиту на заміну газових котлів, 30% – на енергоефективні матеріали та обладнання для власників індивідуальних будинків, 40% – для ОСББ, а також 70% – для малозабезпечених домогосподарств, які отримують субсидії.
Сергій Савчук також звернув увагу присутніх на прозорість використання державних коштів за цією програмою. “Ніяким чином Агентство не впливає на прийняття рішення щодо вибору того чи іншого обладнання. Агентство отримує від банків зведені реєстри позичальників, на підставі яких здійснюється відшкодування”, – зауважив він.
За словами С. Савчука, щоб забезпечити у майбутньому стале фінансування програм з енергоефективності, сьогодні Агентством відпрацьовується модель Фонду з енергоефективності.
Детальніше за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/news/817

 

ОЛЕКСАНДР ДОМБРОВСЬКИЙ: «ЕКОНОМІЧНЕ ЗРОСТАННЯ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»

16 вересня в Києві відбулася II Міжнародна конференція «Енергоефективність в промисловості, АПК та ЖКГ». Участь в обговоренні актуальних питань енергетичної сфери взяли народний депутат України перший заступник голови парламентського Комітету  з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Олексій Рябчин, голова Держенергоефективності Сергій Савчук, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, експерт Групи підтримки України Європейської Комісії Кшиштоф Герульські, представники Секретаріату Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, НЕФКО, Ощадбанку, Укргазбанку та бізнесових кіл.
Олександр Домбровський відзначив результативність спільної роботи громадськості, представників бізнес-середовища, парламентаріїв, Уряду та Держенергоефективності щодо підготовки та прийняття законів у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.
Народний депутат підкреслив, що економічне зростання України напряму залежить від рівня забезпечення енергоносіями, потенціалу енергоефективних технологій та рівня їх використання у всіх галузях національного господарства.
Детальніше за посиланням: http://dombrowskiy.com/oleksandr-dombrovskij-ekonomichne-zrostannya-ukra%D1%97ni-zalezhit-vid-vikoristannya-energoefektivnix-texnologij/