Вебінари

21 століття – це століття технологічного прогресу, нескінченного потоку інформації і, зрозуміло, всесвітньо розвиненої комерції. Наш час характеризується жорсткою конкуренцією між компаніями, функціонуючими в одних і тих же сферах. Успішно витримують нелегку боротьбу тільки ті організації, які своєчасно реагують на появу новітніх технологій і правильно застосовують їх у своїй діяльності. Підсумком стають лідируючі позиції, які для будь-якої фірми є запорукою хорошого і довготривалого прибутку.

Вебінар (від англ. ” Webinar ” ) – це інтерактивний онлайн захід, що проводиться в режимі реального часу за допомогою мережі Інтернет . За допомогою подібних онлайн-семінарів сучасні компанії отримують відмінну можливість для проведення віртуальних зустрічей різних форматів: презентацій і тренінгів, нарад і голосувань, як в рамках своєї організації, так і виходячи далеко за її межі.

Переваги вебінарів :

  •     збільшення кількості зустрічей з клієнтами,
  •     поліпшення якості освіти співробітників,
  •     зменшення числа необхідних роз’їздів
  •     скорочення грошових витрат, необхідних на відкриття представництв .

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження намагається рухатися в ногу з часом і допомагати в цьому питанні своїм членам і всім учасникам ринку. Тому ми почали проводити вебінари і запрошуємо Вас до участі в них.