Конференція “Відновлювана енергетика, інфраструктура та енергоефективність 2018”

Шановні члени, партнери та друзі!

AEE із задоволенням виступає в якості Підтримуючої організації Української Інвестиційної конференції  з питань відновлюваної енергії, енергетичної інфраструктури та енергоефективності 2018 р., яка відбудеться 28 березня в Києві в готелі Intercontinental.

Україна, з її широкими та вітряними степами та цілорічною сонячною погодою, є сприятливою базою для проектів з відновлюваної енергетики. Проте, країна все ще відстає від інших країн регіону, малий відсоток електроенергії, що надходить з “зелених” джерел.

Таким чином, в Україні є достатньо можливостей для зростання в секторі відновлюваних джерел енергії, а розвиток бізнесу є значним для розробників проектів, консультаційних послуг та фінансових установ.

Оскільки гідроенергетика вже розвивається, індустрія вітру та сонячної енергетики, як правило, є більш привабливою для іноземних інвесторів, тоді як біоенергетика в даний час також відіграє важливу роль у поєднанні з відновлюваними джерелами енергії.

В умовах поліпшення регуляторної бази, доступних тарифів, а також інших стимулів для інвесторів, сектор ВДЕ України вступає в новий етап розвитку.

На заході будуть розглянути питання розвитку, регулювання, фінансування та інвестицій в відновлювані джерела енергії в Україні, а отже, зосередиться на можливостях для бізнесу та зростаючому потенціалі цього сектора в країні. Щоб отримати список доповідачів, докладну програму та реєстраційну форму, будь ласка, зв’яжіться з організаторами: пані Ракель Кастеллано за ел.адресою rcastellano@euroconventionglobal.com.

Членам АЕЕ надається  – спеціальна 30% знижка при реєстрації.

Будь-ласка, напишіть код “AEE/ UKR” на свою реєстраційну вимогу, щоб отримати спеціальну 15% знижку, що застосовується для членів AEE!

Спеціальні можливості та корпоративні пакети

Ми з нетерпінням чекаємо Вас на цій конференції!