9-ти денний тренінг ЗЕЛЕНА АРХІТЕКТУРА: особливості проектування пасивних та енергозберігаючих екобудинків

PH2

Шановні архітектори, будівельники та всі ті, хто будує або збирається будувати!

  •  Енергоефективні будинки
  •  Пасивні будинки
  •  Екологічні будинки
  •  Комфортні будинки

Ви стомилися вишукувати необхідну інформацію щодо енергоощадного будівництва екобудинків в інтернеті, підручниках, публікаціях?!

Тоді Вам до нас!

На значні прохання, вже влітку цього року, Тетяна Ернст, прилетить з Німеччини, щоб провести 10-ти денний практичний майстер-клас та поділитися всіма необхідними знаннями та вміннями для якісного проектування пасивних та енергоощадних екобудинків.

ТЕМА: «ЗЕЛЕНА АРХІТЕКТУРА» — особливості проектування пасивних та енергозберігаючих екобудинків»

Всі 10 днів майстер-класу щільно наповнені лекціями, доповідями, а також практичними заняттями під керівництвом провідних фахівців. На майстер-класі будуть поглиблено розглянуті питання створення цілісної архітектурно-інженерної концепції, архітектурні принципи проектування енергозберігаючих Екобудинку, особливості створення теплових оболонок, способи проведення тепловивх розрахунків, а також види та можливості комбінування альтернативних джерел енергії. Учасникам будуть представлені основні вузли і деталі конструкцій енергозберігаючих Екобудинку, способи уникнення теплових мостів, особливості проектування вентиляції та опалення, а також конструктивні особливості світлопрозорих елементів.

Ознайомитись з детальною Програмою заходу можна за посиланням.