Відбулось чергове засідання ГР при НКРЕКП

30.09.2015

      

29 вересня, о 11.00-13.00 відбулось третє засідання Громадської Ради при при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

Під час засідання члени обговорили ряд питань, зокрема щодо необхідності: приведення норм споживання природного газу для домогосподарств, не обладнаних лічильниками, до обґрунтованого рівня; проведення додаткових досліджень по ціноутворенню в сфері газопостачання для населення; розробки нормативних документів НКРЕКП відповідно до законодавства України для забезпечення першочергового захисту прав споживачів.

Крім того, відповідно до плану роботи, було затверджено Положення про ГР при НКРЕКП, затверджено План роботи ГР при НКРЕКП на 4-й квартал 2015 р. та надано пропозиції ГР до Плану консультацій з громадськістю НКРЕКП на 4-й квартал 2015 р.

 

Наступна зустріч ГР при НКРЕКП запланована у форматі спільного засідання з ГР при Держенергоефективності України під час проведення Міжнародного бізнес-форуму з енергоефективності та ВДЕ в приміщенні Міжнародного виставкового центру за адресою: просп. Броварський, 15, м.Київ.