Які рішення скоро випадуть на долю київських ЖЕКів?

01.11.2014

31 жовтня відбувся круглий стіл провідних експертів житлово-комунальної сфери щодо потреби реформування київського ЖКГ. На зустрічі були присутні: Тетяна Бойко – координатор житлово-комунальних програм Громадської мережі ОПОРА, Олег Козачук – президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження та Ольга Ієвлєва – директор з правового забезпечення ПАТ “Київенерго”.

Олег Козачук зауважив, що в середньому по Україні 17% багатоквартирних будинків мають свої ОСББ, а 83 % не мають свого конкретного власника. «Ми повинні донести усім громадянам одну важливу річ: спасіння потопаючих – справа самих потопаючих. Ми повинні самі утеплюватися, дбати про свої будинки і сподіватися, що колись органи влади почнуть повністю виконувати свої зобов’язання і нам допоможуть», – зауважив експерт. «Якби органи влади чітко пояснили, хто та що саме може зробити (в тому числі, це стосується мешканців багатоквартирних будинків), та які від цього будуть результати, то зараз би такою ситуація не була», – констатує Олег Козачук.

Експерти висловили свою надію, що в найближчий час представники влади все ж таки виступлять перед громадськістю та розкажуть про майбутні перспективи реформування ЖКГ.