Представники Асоціації взяли участь в першому установчому тренінгу

12-13 червня представники Асоціації з енергоефективності та енергозбереження  взяли участь в  першому установчому тренінгу в рамках реалізації проекту “Енергоефективність та енергетичний менеджмент в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ)”, що виконується GIZ в рамках програми “U-Lead з Європою” задля розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку.

Участь у заході взяли Олександра Лінден, керівник компоненту програми “U-Lead з Європою”,  Крістіана Хагенедер, координатор сектору енергоефективності GIZ, Іма Хренова-Шимкіна, заступник директора проекту “Реформа в сфері енергоефективності України”, що виконується GIZ, Клаус Хаарс, Energie Consult (Німеччина), представники Центрів розвитку місцевого самоврядування та енергетичних Хабів України, регіональні експерти тощо.

Під час дводенного заходу було презентовано результати аналітичного практичного дослідження щодо потреб громад в підвищені їх спроможності, розроблено та презентовано програму навчальних заходів для ефективної та якісної підготовки майбутніх фахівців, узгоджено основні аспекти реалізації проекту.

Асоціація взяла на себе почесну місію для того аби підготувати потужну команду тренерів з питань енергоефективності та енергетичного менеджменту з усіх регіонів України задля ефективного впровадження заходів з децентралізації. Інформація про перелік заходів, умови участі та графік проведення тренінгів будуть представлені найближчим часом.