Компанія ARC-MOE!

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження з радістю хоче представити вам нового члена Асоціації – архітектурну французьку компанію ARC-MOE!

В своїй діяльності ARC-MOE поєднує творчість та чітке дотримання управління проектом.

Створена у 2008 році, компанія об’єднує доповнюючі профілі та навички: архітекторів, менеджерів проекту, а також будівельних економістів, фахівців технічного синтезу та операторів забудови. Вже з перших досліджень щодо реалізації проекту, цей спектр фахівнців дозволяє компанії виконувати роботу, яка відповідатиме очікуваним критеріям якості  та вартості проекту для замовника.

Стійке та екологічне проектування (французький HQE, LEED і BREEAM) дозволяють розробляти проекти, які є всеосяжними для різних суб’єктів та майбутніх користувачів. З цими основними принципами і цінностями компанія підходить до розробки кожного із своїх проектів з метою створення соціального значення та покращення якості життя.

Ми раді, що коло наших однодумців, які створюють енергонезалежне майбутнє, зростає! Бажаємо команді компанії ARC-MOE успішних реалізованих проектів в Україні та надійних партнерів!

Щоб переглянути презентацію компанії ARC-MOE – перейдіть за цим посиланням.

www.facebook.com/A.E.E.Ukraine