Представники АЕЕ взяли участь у презентації польської компанії

01.10.15

   

30 вересня 2015 року в приміщенні Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві відбулась презентація польської компанії «Еко Енергія». Діяльність компанії сконцентрована на реалізації проектів побудови вітряних парків на території Польщі, використовуючи сучасні технології та обладнання найновішого покоління.

Польські представники зазначили, що Урядом Польщі взяті зобов’язання досягти 20% енергії з відновлюваних джерел в енергетичному балансі країни до 2020 року. На сьогодні цей показник становить лише 13%. Уряд Польщі всіляко сприяє та підтримує реалізацію таких проектів і станом на 15 вересня 2015 року була затверджена гарантована ціна на електроенергію з вітру – 385 злотих/ МВт*год.

Компанією були проведені попередні розробки та дослідження щодо оптимальних місць будівництва вітрових станцій, підрахована загальна вартість проектів. Орієнтовний термін повернення інвестицій становить два роки. Компанія «Еко Енергія» зацікавлена в пошуку партнерів для спільної реалізації та спів фінансування проектів як з України, так і з інших країн світу. Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (+48) 507 061 166 або за email: enerwia@gmail.com