Асоціація з енергоефективності та енергозбереження популяризує і висвітлює питання про необхідність підвищення енергоефективності та енергозбереження в країні. А також інформує всіх громадян про реальний стан енергоефективності та енергозбереження в усіх галузях України та необхідні заходи, які повинні вживати всі ми (починаючи особисто з кожного з нас і закінчуючи власниками та керівниками підприємств і держави в цілому). Найголовнішим завданням Асоціації є просування і реалізація в життя конкретних проектів з енергоефективності та енергозбереження на конкретних українських домогосподарствах, підприємствах і галузях. Для досягнення цієї мети ми організовуємо і проводимо найрізноманітніші заходи (конференції, круглі столи, семінари, виставки, візити), ознайомлюємо наші підприємства з передовим світовим досвідом у галузі енергоефективності та енергозбереження та реалізовуємо проекти. Беремо активну участь у формуванні законодавчих ініціатив та їх обговоренні громадськістю . Запрошуємо всі активні та зацікавлені в підвищенні енергоефективності в Україні компанії та фізичні особи приєднуватися до нас.

Досягнення мети залежить від її формулювання, і перший крок до успіху справи – правильно сформовані цілі. При постановці цих цілей ми використовуємо в основі SMART- критерії, яким повинні відповідати цілі. SMART – це абревіатура, утворена першими літерами англійських слів:

 •     конкретний ( specific ) ;
 •     вимірний ( measurable ) ;
 •     досяжний ( attainable ) ;
 •     значимий ( relevant ) ;
 •     співвідносний з конкретним терміном ( time – bounded )

Також ми робимо все для того, щоб досягти ті цілі, що поставив собі у своїй стратегії « 20-20-20 » Євросоюз.

Мета цієї та нашої стратегії – до 2020 року знизити на 20 відсотків викиди вуглекислого газу, збільшити до 20 відсотків частку альтернативних джерел енергії в загальній структурі енергоспоживання, а також на 20 відсотків підвищити енергоефективність.

На превеликий жаль в Україні зараз склалася дуже складна ситуація в цій сфері. Ціни на газ істотно піднялися в 2009 році і зараз для України є одними з найбільших у світі. А також, враховуючи дуже велику ступінь зношеності обладнання і показник енергоємності в країні в цілому, ціни на електроенергію, теплопостачання і воду змушені будуть підвищуватися далі і це може призвести до незворотних процесів в цілих галузях.

Але в той же час ринок енергоефективності та енергозбереження України є одним з найбільш перспективних з точки зору інвестицій та робіт. Для того щоб досягти європейських показників енергоефективності за різними оцінками експертів необхідно інвестувати в конкретні проекти і технології від 10 до 100 мільярдів доларів США . Також важливим фактором у цих напрямках може стати підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС. Україна в рамках взятих на себе зобов’язань буде дорівнювати і досягати європейських показників енергоефективності та енергозбереження.

 

Завдяки участі в Асоціації Ви отримаєте реальну можливість :

 

 • Впливати на ситуацію в галузі шляхом активної роботи з усіма органами влади та громадськими організаціями
 • Отримувати найсвіжішу інформацію про ситуацію з енергоефективністю та енергозбереженням в світі і Україні, а найголовніше – це інформацію про останні реалізовані проекти у світі і Україні
 • Донести до широкої спеціалізованої аудиторії інформацію про Ваші досягнення та проекти
 • Спілкування з Вашими колегами в рамках Асоціації, як інформаційного бізнес -майданчику (представники бізнесу, органів влади, громадських організацій, політики та експерти в різних галузях )
 • Поліпшити рейтинг Вашої компанії в галузі енергоефективності та енергозбереження
 • Залучити і реалізувати на Вашому підприємстві кращі практики та залучити кращих фахівців у галузі енергоефективності та енергозбереження
 • Вирішити будь-які питання, які виникли у Вас  за допомогою кваліфікованої юридичної підтримки Асоціації
 • Розширити Ваш бізнес використовуючи широку мережу контактів і можливостей Асоціації