Slavia Gratings s.r.o

Компанія Slavia Gratings s.r.o представляє вашій увазі технологію, яка вже довгий час застосовується в Європі і США при будівництві та реконструкції різних об’єктів. Це композитний матеріал, а саме – композитний решітчастий настил і композитний профіль.

Цей матеріал не боїться агресивного середовища, має легку питому вагу, не вимагає фарбування і технічного обслуговування, гарантійний термін служби більше 40 років. Ці факти роблять його унікальним і дуже затребуваним. Вся продукція нашої компанії сертифікована в Україні і має всі необхідні дозвільні документи на використання в проектах.

Застосування композитних матеріалів гарантує не тільки якість і високі технічні показники, але й економію коштів, так як ви забудете про потреби у фарбуванні і заміні настилів і поручнів в найближчі 40-50 років.

Основні галузі застосування це: нафтогазова, хімічна галузі, порти та інші морські та річкові об’єкти, металургія, ЖКГ, фармацевтика, харчова промисловість тощо.

У нафтогазовій галузі ми реалізували багато проектів по заміні металевих сходів, підлог, перекриттів, платформ, майданчиків техобслуговування, кришок люків, сходинок, сходів і підлогових покриттів, захисних сіток і стійок, мостів, пішохідних і перехідних доріжок, траншейних кришок, опор для піднесених об’єктів, захисту обладнання, огорож, рамп, нафтових платформ, парковок, кришок для кабельних жолобів і т.п.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати подивившись презентацію компанії Slavia Gratings s.r.o