Президія

Віце-президенти Асоціації забезпечують щоденне ефективне функціонування Асоціації та розвиток її нових напрямків

Віце-президент

іва

Олег Козачук

Олег Козачук, перший президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження. З 2015 року є віце-президентом АЕЕ та виконує обов’язки Генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго». У 2014 році був обраний Головою громадської ради при Держенергоефективності України. Олег Іванович має успішний практичний досвід реалізації проектів з підвищення енергоефективності в промисловості та комунальній сфері, проектів відновлюваної енергетики, системних проектів аналізу та удосконалення бізнес-процесів, впровадження систем управління на платформі SAP ERP, проектів сертифікації та стандартизації згідно міжнародних стандартів ISO, впровадження системи збалансованих показників (BSC) і ключових показників ефективності діяльності KPI. Завдяки володінню принципами і знанням функціонування енергетичного, фінансового та інвестиційного ринків України, Європи та США Олег Козачук постійно приймає участь у законодавчих ініціативах на рівні Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, НКРЕКП, ОРЕ, Держенергоефективності у якості експерта.

Віце-президент

Vitaliy Postolenko

Віталій Постоленко

Віталій Постоленко, віце-президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження (з 2013 року). Має технічну освіту інженера та науковий ступінь PhD, отриманий в Німеччині. За час роботи в інформаційно-аналітичному бізнесі, Віталію вдалося істотно розширити спектр знань, навичок і досвіду в сферах зовнішньоекономічної діяльності, промислового консалтингу (металургія, машинобудування, логістика), інжинірингу. Крім того, має практичний досвід реалізації проектів підвищення енергоефективності на промислових підприємствах, а вільне володіння англійською та базові знання німецької мови дозволяють постійно налагоджувати комунікації з зарубіжними партнерами та тим самим забезпечувати належний рівень міжнародного співробітництва АЕЕ.

Віце-президент

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d0%b8%d0%b9-%d1%96-%d0%b2

Іван Лисий

 

Іван Лисий, віце-президент Асоціації з енергоефективності та енергозбереження (з 2015 року).
Іван Володимирович, має успішний практичний досвід реалізації міжнародних проектів (USAID, UNIDO, NEFCO, GIZ, SIDA, ЄІБ, ЄБРР та інші) з підвищення енергоефективності в промисловості та комунальній сфері (комплексна термосанація будівель, впровадження сучасних світлодіодних освітлювальних систем в навчальних, громадських будівлях та зовнішнього освітлення), проектів по покращенню показників використання теплової енергії (встановлення індивідуальних теплових пунктів, обліку теплової енергії, систем рекуперації тепла тощо), проектів відновлюваної енергетики (встановлення геліосистем, теплових насосів, фотовольтаїка), системних проектів аналізу та енергетичних аудитів, удосконалення бізнес-процесів, спрямованих на якісно новий рівень розвитку енергозбереження будівель, міст та селищ. Завдяки знанням щодо принципів функціонування енергетичного, фінансового та інвестиційного ринків України, Європи та США Іван Лисий постійно приймає участь у законодавчих ініціативах на рівні Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, НКРЕКП, ОРЕ, Держенергоефективності у якості експерта.
Працює в дирекції з матеріально-технічного постачання та капітального будівництва ПАТ “Хмельницькобленерго”, з квітня 2016 року призначений директором з матеріально-технічного постачання та капітального будівництва ПАТ “Хмельницькобленерго”.