Компанія СанКапіталІнтелектЕнерджі

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження з радістю представляє вам нового члена Асоціації – компанію ТОВ «СанКапіталІнтелектЕнерджі»!

Інжинірингова компанія ТОВ «CанКапіталІнтелектЕнерджі» заснована на базі науково-технологічних розробок нетрадиційних систем горіння, які виконувалися авторською командою «CанКапіталІнтелектЕнерджі» в період 2010 – 2012 рр. На даний момент СанКапіталІнтелектЕнерджі об’єднує групу підприємств з метою реалізації пілотного проекту – Енерготехнологічного Комплексу «ЕНЕРГІЯ». Ініціатором проекту виступає ТОВ «СанКапіталІнтелектЕнерджі» м. Київ, спільно з підприємствами НВП «ВЕЛ», НВП «ЕкоЕнергКомплекс», проектно-конструкторське бюро «Тор».

Компанія здійснює підготовку промислового виробництва обладнання, що підвищує можливості та ефективність відновлюваних енергетичних ресурсів в результаті повної переробки органічних та інших відходів. Одним із таких проектів є Біоекопаливний енергетичний комплекс «Універсал» – проривний альтернативний спосіб виробництва теплової та електричної енергії при переробці твердих і рідких органічних відходів.

Комплекс Універсал – це розвиток нових екологічно безпечних видів обладнання в системі переробки:

-рідких органічних відходів

-побутових каналізаційних стоків

-твердих мулових відкладень очисних споруд

– відпрацьованих масел

-відходів нафтопереробних комплексів

-відходів сільськогосподарських підприємств

-твердих побутових відходів

 

Завдяки поєднанні наукових і практичних результатів по організації спалювання низькокалорійних органічних горючих матеріалів (торф, мулові відкладення з очисних споруд, сміття, гній, фруктові кісточки і т.д.) процес виробництва є абсолютно екологічним.

 

Компанія ТОВ «СанКапіталІнтеллектЕнерджі» володіє лабораторною базою для проведення обстеження існуючого обладнання:

• Заміри запиленості;

• Аналіз хімічного складів газу;

• Заміри витрат газу;

• Визначення тиску / розрядження в газоходах;

• Хімічний аналіз частинок, які вловлюються;

• Дисперсний аналіз частинок, які вловлюються;

• Визначення УЕС частинок, які вловлюються;

• Обстеження фундаментів.

 

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці та бажаємо команді компанії ТОВ «СанКапіталІнтелектЕнерджі» успішних реалізованих проектів та надійних партнерів!